GATE oblečení

hm oblečení logo GATE oblečení stejně jako ostatní prodejci oblečení, vydává každý měsíc svůj vlastní GATE katalog. Mnozí z Vás však nebydlí v místech, kde lidé dostávají leták přímo do svých poštovních schránek. A proto pro Vás připravilo GATE katalog v online elektronické podobě na internetu. Máte možnost si na obrazovce vašeho monitoru zobrazit celou aktuální nabídku pro ženy, muže i teenagery. GATE katalog se vztahuje na všechny prodejny (GATE oblečení Mladá Boleslav, Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Ústí nad Labem a mnoho dalších) a nabídka je vždy aktuální, včetně slev a dalších akcí. Díky velice příznivým cenám a kvalitní nabídce si jistě vyberete a dáte tak přednost ostatním prodejcům oblečení.

Obsah katalogu

Leták Vám nabízí širokou nabídku sortimentu společenských a sportovních oděvů pro každodenní použití, označovaných často jako ,,moderní městská móda,,. V nabídce naleznete módu pro dámy, módu pro muže a také módu pro mladší i starší teenagery. GATE používá kvalitní materiály a velice slušivé střihy.

 

GATE katalog

Stejně jako ostatní prodejci vydává GATE móda katalog se sezónní nabídkou. GATE katalog naleznete také v online podobě na internetu. V nabídce si můžete prohlédnout dámskou kolekci pro aktuální rok v níž naleznete kvalitní svetry, kabáty, elegantní kalhotové kostýmy, ale také kvalitní spodní prádlo (podprsenky, kalhotky, tanga, korzety), pánskou kolekci obsahující kvalitní bundy, svetry, kabáty, mikiny, kalhoty ale také košile, trička a samozřejmě pánské spodní prádlo, a v neposlední řadě dětskou kolekci, ve které naleznete kvalitní a moderní oblečení pro děti od kolébky až po školní věk a také GATE hračky

Samozřejmě nechybí široká nabídka doplňků, kterými jsou například šály, kabelky, tašky, řetízky, přívěsky, náušnice, boty, rukavice, čepice a také kosmetické výrobky, jež k GATE oblečení zakoupíte přímo na prodejně.

„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde