Takko aktuální leták

Zde naleznete nabídku slušivého oblečení pro ty nejmenší, středně velké a větší děti. Takko Fashion přináší módu jak pro kluky tak i pro holky a každá z kolekcí je vhodná pro pro děti jiného věku. Materiály jsou velmi jemné a kvalitní aby nedráždili dětskou pokožku. V nabídce naleznete opět mikiny, bundy, trička, kalhoty, svetry a mnohé další a to všechno za velmi slušnou cenu a ve velmi dobré kvalitě. Holčičí modely nabývají elegantního dojmu, že dívka se postupně stává dospělou ženou, modely pro mladší dívky působí spíše princeznovsky. Modely pro kluky jsou tvořeny tak, aby si chlapec přišel jak dospěleji tak více cool mezi vrstevníky. Posuďte sami :)

Oblečení a doplňky

Takko Fashion nabízí široký sortiment společenských a sportovních oděvů pro každodenní použití, označovaných často jako ,,moderní městská móda,,. V nabídce naleznete módu skutečně pro každého (pro dámy, pány, menší děti i teenagery). Samozřejmostí je také výběr spodního prádla, kabelek, bižuterie, bot a mnoha dalších doplňků, ze kterých si můžete vybírat. Návrháři a stylisté v Takko Fashion připravují na každé období novou sezónní kolekci a nový Takko katalog, tudíž si cenově dostupné kvalitní oděvy můžete pořídit a obléci za každého počasí, ať prší, sněží nebo svítí slunce. Nejen že při nákupu v kterékoli z prodejen pořídíte stylové slušivé oblečení, ale také každým nákupem přispíváte na charitativní účely - konkrétně na pomoc dětem třetího světa. Například minulý rok postavila společnost Takko školy pro děti z problémových oblastí v Indii pro několik stovek studentů. Některé z Vás bude jistě zajímat že při každém nákupu dostanete možnost na obdržení členské karty, díky které obdržíte slevu až 20% na Váš příští nákup. Více informací naleznete dále na www.takko.cz.

Takko Fashion - aktuální leták

Stejně jako ostatní prodejci vydává Takko Fashion katalog se sezónní nabídkou. Takko aktuální leták naleznete také v online podobě na internetu. V nabídce si můžete prohlédnout kolekci pro aktuální rok.

Partneři

„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“ Oscar Wilde